WIROKO


KONTAKT

adres ul. Hutnicza 34
81--061 GDYNIA
pomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog usług:
Czyszczenie kostki brukowej Gdańsk Czyszczenie kostki brukowej Gdańsk Kostka brukowa jest jedną z najczęściej wybieranych nawierzchni na podjazdy, ścieżki i alejki ogrodowe oraz przydomowe chodniki. Jest trwała i wytrzymała, a odpowiedni jej dobór pozwala cieszyć się piękną nawierzchnią przez bardzo długi czas. Jednak mało kto przykłada należytą uwagę do jej pielęg ... (czytaj więcej)
sprzątanie hal magazynowych gdańsk sprzątanie hal magazynowych gdańsk Nasza firma oferuje sprzętanie hal magazynowych jak i produkcyjnych przy pomocu najnowocześniejszego sprzętu jak i środków w Gdańsku i nie tylko.
czyszczenie przemysłowe gdańsk czyszczenie przemysłowe gdańsk Sprzątanie jak i czyszczenie obiektów przemysłowych wymaga wiedzy i doświadczenia które nasza firma może zaoferować w Gdańsku i nie tylko.
sprzątanie terenów zewnętrznych gdańsk sprzątanie terenów zewnętrznych gdańsk Zieleń wymaga specjalistycznej pielęgnacji jak i należytej uwagi nasza firma zajmuje się wszelkim sprzątaniem terenów zewnętrznych w Gdańsku i nie tylko.
czyszczenie posadzek gdańsk czyszczenie posadzek gdańsk Podłogi to jedne z najbardziej zabrudzonych elementów infrastruktury dzięki naszym usługą z łatwością utrzymasz czy też wyczyścisz każdą posadzkę w Gdańsku i nie tylko.
profesjonalna firma sprzątająca gdańsk profesjonalna firma sprzątająca gdańsk Wiroko to profesjonalna firma sprzątająca gdańsk, a także firma sprzątająca której cennik jest dopasowany do twojego portfela.
firma sprzątająca biura gdańsk firma sprzątająca biura gdańsk Szukasz firmy sprzątającej biura w gdańsku czy też takiej która zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych w gdańsku dobrze trafiłeś.
mycie kostki brukowej gdańsk mycie kostki brukowej gdańsk Kostka brukowa wymaga należytej pielęgnacji dlatego gorąco polecamy naszą usługę jaka jest mycie kostki brukowej w gdańsku i nie tylko.
mycie elewacji gdańsk mycie elewacji gdańsk Do naszych zadań należy również mycie elewacji w gdańsku  nasz cennik dopasowany jest do twoich potrzeb.
sprzątanie obiektów handlowych gdańsk sprzątanie obiektów handlowych gdańsk Zajmujemy się również sprzątaniem obiektów handlowych gdańsk.
akrylowanie posadzek gdańsk akrylowanie posadzek gdańsk Potrzebujesz firmy która profesjonalnie zajmuje sie akrylowaniem posadzek w gdańsku zapraszamy.
polerowanie podłóg gdańsk polerowanie podłóg gdańsk Nasza firma zajmuje się polerowaniem podłóg w gdańsku i nie tylko.
pranie wykładzin cennik gdańsk pranie wykładzin cennik gdańsk Dodatkowo zajmujemy się praniem wykładzin w przystępnym cenniku w Gdańsku i nie tylko.